Contactengids BSC Unisson

Bijgewerkt 20 februari 2017.

Onderstaand onze contactengids met alle vrijwilligers bij BSC Unisson, met telefoonnummer, afdeling, email en rol. De gids is standaard gesorteerd op afdeling. Onderaan deze pagina treft U meer info en uitleg aan.

Contactengids BSC Unisson

NaamAfdelingRolTelefoonEmail
De ZweedeAccommodatie0534282689[email protected]
Arjan WissinkActiviteitencommissieLid Act comm/aanspreekpunt0653987751[email protected]
Joyce BoksemActiviteitencommissieLid Act comm0535727466
Monique KipActiviteitencommissieLid Act comm0534281566[email protected]
Egbert RoossinkActiviteitencommissieLid Act comm0622567995[email protected]
Remy van der BeekActiviteitencommissieLid Act comm0639108148 [email protected]
Henk BaasAlgemeenAED0630589054
Martin SakAlgemeenAED0651510379
Mini HomeijerAlgemeenAED0630021055
Rob StokkersAlgemeenAED0625351034
Jaap BrinkhofAlgemeenAED0624781858
Gerrit MeutstegeAlgemeenAED0651372588
Robert WestendorpAlgemeenAED0651329112
Gerrit WaandersAlgemeenAED0650223497
Marcel SpekAlgemeenAED0652642295
Zanja MonninkAlgemeenAED0621508109
Frans KoevoetsAlgemeenAED0643888838
Lando LemmersAlgemeenAED0644138231
Bas HassinkAlgemeenAED0651559626
Rob StokkersAlgemeen BestuurVoorzitter0625351034[email protected]
Andre BorgelingAlgemeen BestuurSecretaris0653210690[email protected]
Lennart SchoonhedenAlgemeen BestuurPenningmeester0657551021[email protected]
Gerrit MeutstegeAlgemeen BestuurVoorzitter lopers0651372588[email protected]
Marco WintersAlgemeen BestuurVoorzitter voetbal0620672263[email protected]
Gerrit WaandersAlgemeen BestuurAccommodatie0650223497[email protected]
Peter TeussinkAlgemeen BestuurAlgemeen lid0612584443[email protected]
Gerrit WaandersBeheercommissieAanspreekpunt0650223497[email protected]
Marco WintersBeheercommissieLid Beheercomm.0620672263[email protected]
Martin SakBeheercommissieLid Beheercomm.0651510379[email protected]
Andre BorgelingBeheercommissieBeheerder MFA0653210690[email protected]
Frank WinkelhorstBeheercommissieLid Beheercomm.0630421611[email protected]
Wim NijhuisBeheercommissieLid Beheercomm.0534282639[email protected]
Edwin DuivelaarO16-toernooi commVoorzitter0652293259[email protected]
Martin SakO16-toernooi commLid B-toernooi comm0651510379[email protected]
Arjan MeijeringhO16-toernooi commLid B-toernooi comm0623212229[email protected]
Gerrit WaandersO16-toernooi commLid B-toernooi comm0650223497[email protected]
Teun van der VeldenO16-toernooi commLid B-toernooi comm0681983097[email protected]
Arjan DijksO16-toernooi commLid B-toernooi comm[email protected]
Mini HomeijerKantinecommissieLid Kantine comm0630021055[email protected]
Monique KipKantinecommissieLid Kantine comm0534281566[email protected]
Moniek Roe of RohéKantinecommissieLid Kantine comm[email protected]
Gerrit MeutstegeLopersLid comm. Survival Run[email protected]
Zanja MonninkLopersLid comm. Survival Run[email protected]
Marcel SpekLopersLid comm. Survival Run[email protected]
Frans KoevoetsLopersTrainer0643888838[email protected]
Lando LemmersLopersTrainer0644138231[email protected]
Ronald TeeuwLopersTrainer[email protected]
Kor ZwartsLopersTrainer[email protected]
Loes BaltinkLopers ActiviteitencommLid Act comm lopers
Eva KoevoetsLopers ActiviteitencommLid Acct comm lopers0534331079[email protected]
Judith Olde OlthofLopers ActiviteitencommLid Act comm lopers0534283137[email protected]
Annet de VosLopers ActiviteitencommLid Act comm lopers0534787103[email protected]
Gerrit MeutstegeLopers BestuurVoorzitter0651372588[email protected]
Lando LemmersLopers BestuurAlg & fin zaken0644138231[email protected]
Zanja MonninkLopers BestuurAlgemeen lid0621508109[email protected]
Ferranic GerritsenRedactie FlitsLid Redactie Flits[email protected]
Geertjan PrydeRedactie FlitsLid Redactie Flits0630806141[email protected]
Ronald TeeuwRedactie FlitsLid Redactie Flits0534283382[email protected]
Joris SmitRedactie FlitsLid Redactie Flits[email protected]
Nandine MansveldRedactie FlitsLid Redactie Flits[email protected]
Martijn AbbinkSponsorcommissieLid Sponsorcomm0654705767[email protected]
Marco WintersSponsorcommissieLid Sponsorcomm0620672263[email protected]
Henk BaasSponsorcommissieLid Sponsorcomm0534282899[email protected]
Arno WargerinkSponsorcommissieLid Sponsorcomm0651352267[email protected]
Marloes Lotgerink BruinenbergSponsorcommissieLid Sponsorcomm[email protected]
Hulplijn NoodgevallenVoetbalKNVB Hulplijn08002299555
Andre BorgelingVoetbalConsul velden0653210690
Robert ZoetmanVoetbalJeugdcoördinator algemeen0620592051[email protected]
Arjan WissinkVoetbalJeugdcoördinator Bovenbouw0653987751[email protected]
Charles BekkersVoetbalJeugdcoördinator Onderbouw0618225440[email protected]
Fred RombeekVoetbalJO19-1 Trainer/coach[email protected]
Stefan OlinkVoetbalJO19-1 Leider0651823118[email protected]
Benno ten AsbroekVoetbalJO19-1 Leider0652666367[email protected]
Arjan WissinkVoetbalJO17-1 Trainer0653987751[email protected]
Egbert RoossinkVoetbalJO17-1 Ass. trainer/leider0622567995[email protected]
Jeroen TieberinkVoetbalJO17-1 Ass. trainer/leider0651632442[email protected]
Christiaan DuivelaarVoetbalJO17-2 Trainer0653363583[email protected]
Marten ZandstraVoetbalJO17-2 Leider
VacantVoetbalJO17-2 Leider
Geri HulsteinVoetbalJO15-1 Trainer
Clemens StemerdinkVoetbalJO15-1 Leider0641805702[email protected]
Jurgen van AalstVoetbalJO15-1 Leider
VacantVoetbalJO15-2G Trainer
Sjaak Klein WentinkVoetbalJO15-2G Ass. Trainer06-23182636[email protected]
VacantVoetbalJO15-2G Leider
Roy PoelmanVoetbalJO19/17/15 Keeperstrainer0652537098[email protected]
Mark van DijkhuizenVoetbalJO13-1 Trainer0617736771[email protected]
Harold VaanholdVoetbalJO13-1 Ass. trainer0620118715[email protected]l
VacantVoetbalJO13-1 Leider
Marijke BijvankVoetbalJO13-2G Trainer
Moniek Roe of RoheVoetbalJO13-2G Ass. trainer
Marian van der BultVoetbalJO13-2G Leider0618642154[email protected]
Miriam van GoethemVoetbalJO13-2G Leider0621222828[email protected]
Brian PieperVoetbalJO13/11 Keeperstrainer0620735741[email protected]
Jan BijlVoetbalJO11-1 Trainer/leider0534770484[email protected]
Kobus WeissVoetbalJO11-1 Ass. trainer0645612845[email protected]
Roy LibosanVoetbalJO11-1 Ass. trainer0655331858[email protected]
Lucas HaafkesVoetbalJO11-2 Trainer/leider0534339938[email protected]
Daan van OffenbeekVoetbalJO11-2 Ass. trainer0538509534[email protected]
Brian TeeuwVoetbalJO11-2 Ass. trainer0534283382[email protected]
Pim MoonenVoetbalJO11-3 Trainer0631919313[email protected]
Koen ReuverVoetbalJO11-3 Leider0654904932[email protected]
Christian KoomenVoetbalJO11-3 Leider
Phillip GrobVoetbalJO10-1 Trainer/leider0534348000[email protected]
Ronald OosterkampVoetbalJO10-1 Ass. trainer/leider0634555686[email protected]
Olav EliasVoetbalJO10-1 Ass. trainer/leider0634655375[email protected]
VacatureVoetbalJO9-1 Trainer
Tom DijkVoetbalJO9-1 Leider0646230060[email protected]
Thomas SpringerVoetbalJO9-1 Leider0612707452[email protected]
Fleur LasscheVoetbalJO9-2G Trainer
Maarten Wolffer op VeldmeijerVoetbalJO9-2G Leider
VacatureVoetbalJO9-3 Trainer
Arnaut ter HorstVoetbalJO9-3 Leider0534361735[email protected]
Richard DelsingVoetbalJO9-3 Traine/leider[email protected]
Martin WoltersVoetbalJO8-1 Trainer0646806431[email protected]
Barry BoendersVoetbalJO8-1 Leider
VacantVoetbalJO8-1 Leider
Gerben NijenhuisVoetbalJO8-2 Trainer
Corne PotVoetbalJO8-2 Leider
VacantVoetbalJO8-2 Leider
VacantVoetbalJO8-3G Trainer
Martin SakVoetbalJO8-3G Leider0651510379[email protected]
Remco van HagenVoetbalJO8-3G Leider
Jeroen SeelenVoetbalJO8-3 Leider
Heleen Klein PoelhuisVoetbalJO7-1 Trainer0534615930[email protected]
Marten ZandstraVoetbalJO7-1 Ass. trainer
Heleen Klein PoelhuisVoetbalJO7-2 Trainer0534615930[email protected]
Marten ZandstraVoetbalJO7-2 Ass. trainer
Heleen Klein PoelhuisVoetbalKabouters Trainer0534615930[email protected]
Rene BeltVoetbalS1 Hoofdtrainer/coach0616517311[email protected]
Han DijksVoetbalS1 Ass trainer0630135833[email protected]
Robby BellersVoetbalS1 Leider0646540842[email protected]
Marcel HinnenVoetbalS1 Leider0643244504[email protected]
Reinier HaakVoetbalS1 Ass scheidsrechter0622976795[email protected]
Rob GoldmanVoetbalS1 Verzorger0620681598[email protected]
Gerrit JansenVoetbalS2 Trainer/coach
Robin TieberinkVoetbalS2 Leider0638200818[email protected]
VacantVoetbalS2 Leider
Mike WeterholtVoetbalS3 Leider0534766226[email protected]
Ronald van RaalteVoetbalS3 Leider0611468784[email protected]
Frank LansinkVoetbalS4 Leider0625307050[email protected]
Martin SakVoetbalS4 Leider0651510379[email protected]
Hans AmelinkVoetbalS5 Leider0534282012[email protected]
Rene ZoetmanVoetbalVR1 Trainer06-31399312[email protected]
Frank WinkelhorstVoetbalVR1 Trainer0630421611[email protected]
Brigitta JongejeugdVoetbalVR1 Leidster0634192542[email protected]
Robert ZoetmanVoetbal techn zakenJeugdcoödinator Algemeen0620592051[email protected]
Hans AmelinkVoetbal techn zakenTechn zaken selectie0534282012[email protected]
Andre BorgelingVoetbal techn zakenTechnische zaken overig0653210690[email protected]
Arjan WissinkVoetbal techn zakenJeugdcoördinator Bovenbouw0653987751[email protected]
Charles BekkersVoetbal techn zakenJeudgdcoördinator Onderbouw0618225440[email protected]
Marco WintersVoetbal techn zakenVoorzitter voetbal0620672263[email protected]
Monique KipVoetbal wedstrijdzakenWedstrijdzaken algemeen0534281566[email protected]
Teun van der VeldenVoetbal wedstrijdzakenScheidsrechterszaken jeugd0681983097[email protected]
Monique KipVoetbal wedstrijzakenScheidsrechterszaken senioren0534281566[email protected]
Ronald TeeuwWebmasterWebmaster lopers0534283382[email protected]
Wim HeupersWebmasterWebmaster wedstrijdverslagen0534282189[email protected]

Uitleg contactengids

U kunt de tabel sorteren door op een kolomkop te klikken. In het “zoeken” scherm kunt U op allerlei criteria in de contactengids zoeken. V.b. u zoekt de leiding van BSC Unisson O15-1 voor overleg, in dat geval invullen O15-1 en u krijgt 3 zoekresultaten met email en telefoonnummer. Voor een seniorenteam dient U het teamnummer voorafgegaan door een”S” in te vullen, dus b.v. S1 voor BSC Unisson 1 (geeft 6 resultaten) en S4 voor BSC Unisson 4. U kunt ook op een rol zoeken, bv op “voorzitter” en U krijgt ook hier 6 resultaten.

Vermelding

Wilt U niet vermeld worden in deze BSC Unisson contactengids, of heeft U andere opmerkingen of aanvullingen, dan kunt U dit mailen naar [email protected] of naar [email protected]. Wij zorgen dan z.s.m. voor de juiste aanpassingen.

Reacties zijn gesloten.