Contactengids BSC Unisson

Bijgewerkt 20 februari 2017.

Onderstaand onze contactengids met alle vrijwilligers bij BSC Unisson, met telefoonnummer, afdeling, email en rol. De gids is standaard gesorteerd op afdeling. Onderaan deze pagina treft U meer info en uitleg aan.

Contactengids BSC Unisson

NaamAfdelingRolTelefoonEmail
De ZweedeAccommodatie0534282689[email protected]
Arjan WissinkActiviteitencommissieLid Act comm/aanspreekpunt0653987751[email protected]
Joyce BoksemActiviteitencommissieLid Act comm0535727466
Monique KipActiviteitencommissieLid Act comm0534281566[email protected]
Egbert RoossinkActiviteitencommissieLid Act comm0622567995[email protected]
Remy van der BeekActiviteitencommissieLid Act comm0639108148 [email protected]
Henk BaasAlgemeenAED0630589054
Martin SakAlgemeenAED0651510379
Mini HomeijerAlgemeenAED0630021055
Rob StokkersAlgemeenAED0625351034
Jaap BrinkhofAlgemeenAED0624781858
Gerrit MeutstegeAlgemeenAED0651372588
Robert WestendorpAlgemeenAED0651329112
Gerrit WaandersAlgemeenAED0650223497
Marcel SpekAlgemeenAED0652642295
Zanja MonninkAlgemeenAED0621508109
Frans KoevoetsAlgemeenAED0643888838
Lando LemmersAlgemeenAED0644138231
Bas HassinkAlgemeenAED0651559626
Rob StokkersAlgemeen BestuurVoorzitter0625351034[email protected]
Andre BorgelingAlgemeen BestuurSecretaris0653210690[email protected]
Lennart SchoonhedenAlgemeen BestuurPenningmeester0657551021[email protected]
Gerrit MeutstegeAlgemeen BestuurVoorzitter lopers0651372588[email protected]
Marco WintersAlgemeen BestuurVoorzitter voetbal0620672263[email protected]
Gerrit WaandersAlgemeen BestuurAccommodatie0650223497[email protected]
Peter TeussinkAlgemeen BestuurAlgemeen lid0612584443[email protected]
Gerrit WaandersBeheercommissieAanspreekpunt0650223497[email protected]
Marco WintersBeheercommissieLid Beheercomm.0620672263[email protected]
Martin SakBeheercommissieLid Beheercomm.0651510379[email protected]
Andre BorgelingBeheercommissieBeheerder MFA0653210690[email protected]
Frank WinkelhorstBeheercommissieLid Beheercomm.0630421611[email protected]
Wim NijhuisBeheercommissieLid Beheercomm.0534282639[email protected]
Edwin DuivelaarB/O16-toernooi commVoorzitter0652293259[email protected]
Martin SakB/O16-toernooi commLid B-toernooi comm0651510379[email protected]
Arjan MeijeringhB/O16-toernooi commLid B-toernooi comm0623212229[email protected]
Gerrit WaandersB/O16-toernooi commLid B-toernooi comm0650223497[email protected]
Teun van der VeldenB/O16-toernooi commLid B-toernooi comm0681983097[email protected]
Arjan DijksB/O16-toernooi commLid B-toernooi comm[email protected]
Mini HomeijerKantinecommissieLid Kantine comm0630021055[email protected]
Monique KipKantinecommissieLid Kantine comm0534281566[email protected]
Moniek Roe of RohéKantinecommissieLid Kantine comm0613006411[email protected]
Gerrit MeutstegeLopersLid comm. Survival Run0651372588[email protected]
Zanja MonninkLopersLid comm. Survival Run0621508109[email protected]
Marcel SpekLopersLid comm. Survival Run0652642295[email protected]
Frans KoevoetsLopersTrainer0643888838[email protected]
Lando LemmersLopersTrainer0644138231[email protected]
Ronald TeeuwLopersTrainer0534283382[email protected]
Kor ZwartsLopersTrainer[email protected]
Loes BaltinkLopers ActiviteitencommLid Act comm lopers053-5727803[email protected]
Eva KoevoetsLopers ActiviteitencommLid Acct comm lopers0534331079[email protected]
Judith Olde OlthofLopers ActiviteitencommLid Act comm lopers0534283137[email protected]
Annet de VosLopers ActiviteitencommLid Act comm lopers0534787103[email protected]
Gerrit MeutstegeLopers BestuurVoorzitter0651372588[email protected]
Lando LemmersLopers BestuurAlg & fin zaken0644138231[email protected]
Zanja MonninkLopers BestuurAlgemeen lid0621508109[email protected]
Ferranic GerritsenRedactie FlitsLid Redactie Flits0534281933[email protected]
Geertjan PrydeRedactie FlitsLid Redactie Flits0630806141[email protected]
Ronald TeeuwRedactie FlitsLid Redactie Flits0534283382[email protected]
Joris SmitRedactie FlitsLid Redactie Flits0647386061[email protected]
Nandine MansveldRedactie FlitsLid Redactie Flits0657252764[email protected]
Martijn AbbinkSponsorcommissieLid Sponsorcomm0654705767[email protected]
Nick ten CateSponsorcommissieLid Sponsorcomm06-53851494[email protected]
Henk BaasSponsorcommissieLid Sponsorcomm0534282899[email protected]
Arno WargerinkSponsorcommissieLid Sponsorcomm0651352267[email protected]
Marloes Lotgerink BruinenbergSponsorcommissieLid Sponsorcomm0639717358[email protected]
Hulplijn NoodgevallenVoetbalKNVB Hulplijn08002299555
Andre BorgelingVoetbalConsul velden0653210690[email protected]
Robert ZoetmanVoetbalJeugdcoördinator algemeen0620592051[email protected]
Arjan WissinkVoetbalJeugdcoördinator Bovenbouw0653987751[email protected]
Charles BekkersVoetbalJeugdcoördinator Onderbouw0618225440[email protected]
Fred RombeekVoetbalJO19-1 Trainer/coach0628793910[email protected]
Stefan OlinkVoetbalJO19-1 Leider0651823118[email protected]
Benno ten AsbroekVoetbalJO19-1 Leider0652666367[email protected]
Arjan WissinkVoetbalJO17-1 Trainer0653987751[email protected]
Egbert RoossinkVoetbalJO17-1 Ass. trainer/leider0622567995[email protected]
Jeroen TieberinkVoetbalJO17-1 Ass. trainer/leider0651632442[email protected]
Christiaan DuivelaarVoetbalJO17-2 Trainer0653363583[email protected]
Marten ZandstraVoetbalJO17-2 Leider0622987777[email protected]
Geri HulstijnVoetbalJO15-1 Trainer0624327264[email protected]
Clemens StemerdinkVoetbalJO15-1 Leider0641805702[email protected]
Jurgen van AalstVoetbalEnschedeJO15-1 Leider0644362106[email protected]
Jan BijlVoetbalJO15-2G Trainer/coach0534770484[email protected]
Sjaak Klein WentinkVoetbalJO15-2G Ass. Trainer06-23182636[email protected]
Paul ten HoopenVoetbalJO15-2G Leider0648980611[email protected]
Herman SteunenbergVoetbalJO15-2G Leider0651512202[email protected]
Roy PoelmanVoetbalJO19/17/15 Keeperstrainer0652537098[email protected]
Mark van DijkhuizenVoetbalJO13-1 Trainer0617736771[email protected]
Harold VaanholdVoetbalJO13-1 Ass. trainer0620118715[email protected]
Marijke BijvankVoetbalJO13-2G Trainer0617982860[email protected]
Moniek Roe of RohéVoetbalJO13-2G Ass. trainer0613006411[email protected]
Marian van der BultVoetbalJO13-2G Leider0618642154[email protected]
Miriam van GoethemVoetbalJO13-2G Leider0621222828[email protected]
Brian PieperVoetbalJO13/11 Keeperstrainer0620735741[email protected]
Kobus WeissVoetbalJO11-1 Trainer/coach0645612845[email protected]
Roy LibosanVoetbalJO11-1 Ass. trainer/leider0655331858[email protected]
Lucas HaafkesVoetbalJO11-2 Trainer/leider0534339938[email protected]
Daan van OffenbeekVoetbalJO11-2 Ass. trainer0538509534[email protected]
Brian TeeuwVoetbalJO11-2 Ass. trainer0534283382[email protected]
Pim MoonenVoetbalJO11-3 Trainer0631919313[email protected]
Koen ReuverVoetbalJO11-3 Leider0654904932[email protected]
Christian KoomenVoetbalJO11-3 Leider
Phillip GrobVoetbalJO10-1 Trainer/leider0534348000[email protected]
Ronald OosterkampVoetbalJO10-1 Ass. trainer/leider0634555686[email protected]
Olav EliasVoetbalJO10-1 Ass. trainer/leider0634655375[email protected]
Alessandro DoornbosVoetbalJO9-1 Trainer064208081[email protected]
Tom DijkVoetbalJO9-1 Leider0646230060[email protected]
Thomas SpringerVoetbalJO9-1 Leider0612707452[email protected]
Fleur LasscheVoetbalJO9-2G Trainer0615946836[email protected]
Maarten Wolffer op VeldmeijerVoetbalJO9-2G Leider0648157364[email protected]
Arnaut ter HorstVoetbalJO9-3 Leider0534361735[email protected]
Richard DelsingVoetbalJO9-3 Trainer/leider0611950160[email protected]
Martin WoltersVoetbalJO8-1 Trainer0646806431[email protected]
Barry BoendersVoetbalJO8-1 Leider0610171029[email protected]
Gerben NijenhuisVoetbalJO8-2 Trainer0615177000[email protected]
Corne PotVoetbalJO8-2 Leider0620248898[email protected]
Martin van der WerfVoetbalJO8-2 leider0614134942[email protected]
Martin SakVoetbalJO8-3G Leider0651510379[email protected]
Remco van HogenVoetbalJO8-3G Leider
Jeroen SeelenVoetbalJO8-3 Leider0654721227[email protected]
Heleen Klein PoelhuisVoetbalJO7-1 Trainer0534615930[email protected]
Femke BeugelinkVoetbalJO7-1 Ass. trainer053-8523925[email protected]
Heleen Klein PoelhuisVoetbalJO7-2 Trainer0534615930[email protected]
Femke BeugelinkVoetbalJO7-2 Ass. trainer0538523925[email protected]
Heleen Klein PoelhuisVoetbalKabouters Trainer0534615930[email protected]
Rene BeltVoetbalS1 Hoofdtrainer/coach0616517311[email protected]
Han DijksVoetbalS1 Ass trainer0630135833[email protected]
Robby BellersVoetbalS1 Leider0646540842[email protected]
Marcel HinnenVoetbalS1 Leider0643244504[email protected]
Reinier HaakVoetbalS1 Ass scheidsrechter0622976795[email protected]
Rob GoldmanVoetbalS1 Verzorger0620681598[email protected]
Gerrit JansenVoetbalS2 Trainer/coach0614044832[email protected]
Robin TieberinkVoetbalS2 Leider0638200818[email protected]
Mike WeterholtVoetbalS3 Leider0534766226[email protected]
Ronald van RaalteVoetbalS3 Leider0611468784[email protected]
Frank LansinkVoetbalS4 Leider0625307050[email protected]
Martin SakVoetbalS4 Leider0651510379[email protected]
Hans AmelinkVoetbalS5 Leider0534282012[email protected]
Rene ZoetmanVoetbalVR1 Trainer06-31399312[email protected]
Bas EefstingVoetbalVR1 Assistent scheidsrechter0653530461[email protected]
Brigitta JongejeugdVoetbalVR1 Leidster0634192542[email protected]
Frank WinkelhorstVoetbal Materiaal CommAanspreekpunt0630421611[email protected]
Robert ZoetmanVoetbal techn zakenJeugdcoödinator Algemeen0620592051[email protected]
Hans AmelinkVoetbal techn zakenTechn zaken selectie0534282012[email protected]
Andre BorgelingVoetbal techn zakenTechnische zaken overig0653210690[email protected]
Arjan WissinkVoetbal techn zakenJeugdcoördinator Bovenbouw0653987751[email protected]
Charles BekkersVoetbal techn zakenJeudgdcoördinator Onderbouw0618225440[email protected]
Marco WintersVoetbal techn zakenVoorzitter voetbal0620672263[email protected]
Monique KipVoetbal wedstrijdzakenWedstrijdzaken algemeen0534281566[email protected]
Teun van der VeldenVoetbal wedstrijdzakenScheidsrechterszaken jeugd0681983097[email protected]
Monique KipVoetbal wedstrijzakenScheidsrechterszaken senioren0534281566[email protected]
Ronald TeeuwWebmasterWebmaster lopers0534283382[email protected]
Wim HeupersWebmasterWebmaster wedstrijdverslagen0534282189[email protected]

Uitleg contactengids

U kunt de tabel sorteren door op een kolomkop te klikken. In het “zoeken” scherm kunt U op allerlei criteria in de contactengids zoeken. V.b. u zoekt de leiding van BSC Unisson O15-1 voor overleg, in dat geval invullen O15-1 en u krijgt 3 zoekresultaten met email en telefoonnummer. Voor een seniorenteam dient U het teamnummer voorafgegaan door een”S” in te vullen, dus b.v. S1 voor BSC Unisson 1 (geeft 6 resultaten) en S4 voor BSC Unisson 4. U kunt ook op een rol zoeken, bv op “voorzitter” en U krijgt ook hier 6 resultaten.

Vermelding

Wilt U niet vermeld worden in deze BSC Unisson contactengids, of heeft U andere opmerkingen of aanvullingen, dan kunt U dit mailen naar [email protected] of naar [email protected]. Wij zorgen dan z.s.m. voor de juiste aanpassingen.

Reacties zijn gesloten.