Kantinediensten

Laatste update 10 oktober 2017, 19:30 uur.

kantinebscuOnderstaand het actuele overzicht kantinediensten seizoen 2017-2018.

Bij verhindering dien je zelf voor vervanging te zorgen. Wijziging wel even mailen naar [email protected], zodat Moniek Roe of Rohé die de planning van de kantinediensten van Monique Kip heeft overgenomen, de lijst kan actualiseren.

 

Jaaroverzicht kantinediensten De Zweede 2017-2018

DagDatumTijdNaam 1Naam 2Naam 3
Vrijdag03/11/1718.45-24.00NN
Zaterdag 04/11/1708.30-11.30Bert Bennink
Zaterdag 04/11/1711.30-14.30Annelies BorgelinkKatja van Aalst
Zaterdag 04/11/1714.30-18.00Saskia StamMonique Kip
Zondag05/11/1708.00-11.00Arno Wargerink
Zondag05/11/1711.00-14.00Monique KipMini HomeijerDominique Lansink
Zondag05/11/1714.00-18.00NNNN
Maandag06/11/1718.45-23.00Bertine LuttikheddeZanja Monnink
Dinsdag07/11/1718.45-24.00Brigitta Jongejeugd
Woensdag08/11/1718.45-23.00Gea Meutstege
Donderdag09/11/1718.45-24.00Gerrit Waanders
Vrijdag10/11/1718.45-24.00NN
Zaterdag 11/11/1708.30-11.30Jeanet van OffenbeekRenate Winters
Zaterdag 11/11/1711.30-14.30Debbie VoogsgeerdEllen Hendrix
Zaterdag 11/11/1714.30-18.00Fleur LasscheNN
Zondag12/11/1708.00-11.00Inge Stokkers
Zondag12/11/1711.00-14.00Dennis KeizersNN
Zondag12/11/1714.00-18.00NNNN
Maandag13/11/1718.45-23.00Robert Nijhuis
Dinsdag14/11/1718.45-24.00Dennis Kok
Woensdag15/11/1718.45-23.00Jaap Hilbink
Donderdag16/11/1718.45-24.00Johan Zoetman
Vrijdag17/11/1718.45-24.00Dennis Barink
Zaterdag 18/11/1708.30-11.30Moniek Roe of Rohe
Zaterdag 18/11/1711.30-14.30NNNN
Zaterdag 18/11/1714.30-18.00NNNN
Zondag19/11/1708.00-11.00Hilbrand Hegeman
Zondag19/11/1711.00-14.00Monique KipMini HomeijerDominique Lansink
Zondag19/11/1714.00-18.00NNNN
Maandag20/11/1718.45-23.00Zanja Monnink
Dinsdag21/11/1718.45-24.00Gerrit Wolffer
Woensdag22/11/1718.45-23.00Janine ter Brugge
Donderdag23/11/1718.45-24.00Arno Wargerink
Vrijdag24/11/1718.45-24.00NN
Zaterdag 25/11/1708.30-11.30Marten Zandstra
Zaterdag 25/11/1711.30-14.30Edith AssinkAlice Vossebeld
Zaterdag 25/11/1714.30-18.00Ferranic GerritsenMini Homeijer
Zondag26/11/1708.00-11.00Peter Warfman
Zondag26/11/1711.00-14.00Monique KipMini Homeijer
Zondag26/11/1714.00-18.00Gerard Kamp
Maandag27/11/1718.45-23.00Bertine LuttikheddeZanja Monnink
Dinsdag28/11/1718.45-24.00Henk Sak
Woensdag29/11/1718.45-23.00Marion Morsink
Donderdag30/11/1718.45-24.00Tom Bezoen
Vrijdag01/12/1718.45-24.00NN
Zaterdag 02/12/1708.30-11.30Sonja Klein Gunnewiek
Zaterdag 02/12/1711.30-14.30Danielle Oude GroenPetra Nijland
Zaterdag 02/12/1714.30-18.00Marcel HinnenRite Hinnen
Zondag03/12/1708.00-11.00Henk Sak
Zondag03/12/1711.00-14.00Monique KipMini Homeijer
Zondag03/12/1714.00-18.00NNNN
Maandag04/12/1718.45-23.00Lopers?
Dinsdag05/12/1718.45-24.00Bas Hassink
Woensdag06/12/1718.45-23.00Old Stars
Donderdag07/12/1718.45-24.00Johan NijhuisEgbert Roossink
Vrijdag08/12/1718.45-24.00NN
Zaterdag 09/12/1708.30-11.30Esther Kolthof
Zaterdag 09/12/1711.30-14.30Atty HassinkWim Nijhuis
Zaterdag 09/12/1714.30-18.00Nick ten CateJohan Nijhuis
Zondag10/12/1708.00-11.00Gerrit Waanders
Zondag10/12/1711.00-14.00Gerrit MeutstegeNN
Zondag10/12/1714.00-18.00Enneke HassinkMargot van der Meulen
Maandag11/12/1718.45-23.00Robert Nijhuis
Dinsdag12/12/1718.45-24.00Dennis Keizers
Woensdag13/12/1718.45-23.00Ferranic Gerritsen
Donderdag14/12/1718.45-24.00Eddy Levers
Vrijdag15/12/1718.45-24.00Dennis Barink
Zaterdag 16/12/1708.30-11.30Bert Bennink
Zaterdag 16/12/1711.30-14.30Annelies BorgelinkKatja van Aalst
Zaterdag 16/12/1714.30-18.00Saskia StamMonique Kip
Zondag17/12/1708.00-11.00Arno Wargerink
Zondag17/12/1711.00-14.00Monique KipMini HomeijerDominique Lansink
Zondag17/12/1714.00-18.00Gerrit Wolffer
Maandag18/12/1718.45-23.00Zanja Monnink
Dinsdag19/12/1718.45-24.00Brigitta Jongejeugd
Woensdag20/12/1718.45-23.00Gea Meutstege
Donderdag21/12/1718.45-24.00Dennis Peterinck
Vrijdag22/12/1718.45-24.00NN
Zaterdag 23/12/1708.30-11.30Jeanet van OffenbeekRenate Winters
Zaterdag 23/12/1711.30-14.30Debbie VoogsgeerdEllen Hendrix
Zaterdag 23/12/1714.30-18.00Fleur LasscheNN
Zondag24/12/1708.00-11.00Inge Stokkers
Zondag24/12/1711.00-14.00Monique KipMini Homeijer
Zondag24/12/1714.00-18.00NNNN
Maandag25/12/1718.45-23.00KERST
Dinsdag26/12/1718.45-24.00KERST
Woensdag27/12/1718.45-23.00Jeroen Scholten
Donderdag28/12/1718.45-24.00Gerrit Waanders
Vrijdag29/12/1718.45-24.00NN
Zaterdag 30/12/1708.30-11.30Moniek Roe of Rohe
Zaterdag 30/12/1711.30-14.30NNNN
Zaterdag 30/12/1714.30-18.00NNNN
Zondag31/12/1708.00-11.00OUDEJAARSDAG
Zondag31/12/1711.00-14.00OUDEJAARSDAG
Zondag31/12/1714.00-18.00OUDEJAARSDAG
Maandag01/01/1818.45-23.00NIEUWJAARSDAG
Dinsdag02/01/1818.45-24.00Gerrit Wolffer
Woensdag03/01/1818.45-23.00Janine ter Brugge
Donderdag04/01/1818.45-24.00Johan Zoetman
Vrijdag05/01/1818.45-24.00NN
Zaterdag 06/01/1808.30-11.30Marten Zandstra
Zaterdag 06/01/1811.30-14.30Edith AssinkAlice Vossebeld
Zaterdag 06/01/1814.30-18.00Ferranic GerritsenMini Homeijer
Zondag07/01/1808.00-11.00Peter Warfman
Zondag07/01/1811.00-14.00Dennis KeizersNN
Zondag07/01/1814.00-18.00NNNN
Maandag08/01/1818.45-23.00Zanja Monnink
Dinsdag09/01/1818.45-24.00Henk Sak
Woensdag10/01/1818.45-23.00Marion Morsink
Donderdag11/01/1818.45-24.00Arno Wargerink
Vrijdag12/01/1818.45-24.00Dennis Barink
Zaterdag 13/01/1808.30-11.30Sonja Klein Gunnewiek
Zaterdag 13/01/1811.30-14.30Danielle Oude Groen
Zaterdag 13/01/1814.30-18.00Marcel HinnenRite Hinnen
Zondag14/01/1808.00-11.00Henk Sak
Zondag14/01/1811.00-14.00Monique KipMini HomeijerDominique Lansink
Zondag14/01/1814.00-18.00NNNN
Maandag15/01/1818.45-23.00Robert Nijhuis
Dinsdag16/01/1818.45-24.00Bas Hassink
Woensdag17/01/1818.45-23.00Old Stars
Donderdag18/01/1818.45-24.00Tom Bezoen
Vrijdag19/01/1818.45-24.00NN
Zaterdag 20/01/1808.30-11.30Esther Kolthof
Zaterdag 20/01/1811.30-14.30Atty HassinkWim Nijhuis
Zaterdag 20/01/1814.30-18.00Nick ten CateJohan Nijhuis
Zondag21/01/1808.00-11.00Gerrit Waanders
Zondag21/01/1811.00-14.00NNNN
Zondag21/01/1814.00-18.00Enneke HassinkMargot van der Meulen
Maandag22/01/1818.45-23.00Lopers?
Dinsdag23/01/1818.45-24.00Dennis Keizers
Woensdag24/01/1818.45-23.00Jaap Hilbink
Donderdag25/01/1818.45-24.00Johan NijhuisEgbert Roossink
Vrijdag26/01/1818.45-24.00NN
Zaterdag 27/01/1808.30-11.30Bert Bennink
Zaterdag 27/01/1811.30-14.30Annelies BorgelinkKatja van Aalst
Zaterdag 27/01/1814.30-18.00Saskia StamMonique Kip
Zondag28/01/1808.00-11.00Arno Wargerink
Zondag28/01/1811.00-14.00Monique KipMini HomeijerDominique Lansink
Zondag28/01/1814.00-18.00NNNN
Maandag29/01/1818.45-23.00Lopers?
Dinsdag30/01/1818.45-24.00Brigitta Jongejeugd
Woensdag31/01/1818.45-23.00Gea Meutstege
Donderdag01/02/1818.45-24.00Eddy Levers
Vrijdag02/02/1818.45-24.00NN
Zaterdag 03/02/1808.30-11.30Jeanet van OffenbeekRenate Winters
Zaterdag 03/02/1811.30-14.30Debbie VoogsgeerdEllen Hendrix
Zaterdag 03/02/1814.30-18.00Fleur LasscheNN
Zondag04/02/1808.00-11.00Inge Stokkers
Zondag04/02/1811.00-14.00Dennis KeizersNN
Zondag04/02/1814.00-18.00Gerard Kamp
Maandag05/02/1818.45-23.00Zanja Monnink
Dinsdag06/02/1818.45-24.00Dennis Kok
Woensdag07/02/1818.45-23.00Jeroen Scholten
Donderdag08/02/1818.45-24.00Dennis Peterinck
Vrijdag09/02/1818.45-24.00NN
Zaterdag 10/02/1808.30-11.30CARNAVAL
Zaterdag 10/02/1811.30-14.30CARNAVALCARNAVAL
Zaterdag 10/02/1814.30-18.00CARNAVALCARNAVAL
Zondag11/02/1808.00-11.00CARNAVAL
Zondag11/02/1811.00-14.00CARNAVALCARNAVAL
Zondag11/02/1814.00-18.00CARNAVALCARNAVAL
Maandag12/02/1818.45-23.00Robert Nijhuis
Dinsdag13/02/1818.45-24.00Gerrit Wolffer
Woensdag14/02/1818.45-23.00Janine ter Brugge
Donderdag15/02/1818.45-24.00Gerrit Waanders
Vrijdag16/02/1818.45-24.00Dennis Barink
Zaterdag 17/02/1808.30-11.30Marten Zandstra
Zaterdag 17/02/1811.30-14.30Edith AssinkAlice Vossebeld
Zaterdag 17/02/1814.30-18.00Ferranic GerritsenMini Homeijer
Zondag18/02/1808.00-11.00Hilbrand Hegeman
Zondag18/02/1811.00-14.00NNNN
Zondag18/02/1814.00-18.00Gerrit Wolffer
Maandag19/02/1818.45-23.00Lopers?
Dinsdag20/02/1818.45-24.00Henk Sak
Woensdag21/02/1818.45-23.00Marion Morsink
Donderdag22/02/1818.45-24.00Johan Zoetman
Vrijdag23/02/1818.45-24.00NN
Zaterdag 24/02/1808.30-11.30Sonja Klein Gunnewiek
Zaterdag 24/02/1811.30-14.30Danielle Oude GroenPetra Nijland
Zaterdag 24/02/1814.30-18.00Marcel HinnenRite Hinnen
Zondag25/02/1808.00-11.00Peter Warfman
Zondag25/02/1811.00-14.00Monique KipMini HomeijerDominique Lansink
Zondag25/02/1814.00-18.00NNNN
Maandag26/02/1818.45-23.00Lopers?
Dinsdag27/02/1818.45-24.00Bas Hassink
Woensdag28/02/1818.45-23.00Old Stars
Donderdag01/03/1818.45-24.00Arno Wargerink
Vrijdag02/03/1818.45-24.00NN
Zaterdag 03/03/1808.30-11.30Esther Kolthof
Zaterdag 03/03/1811.30-14.30Atty HassinkWim Nijhuis
Zaterdag 03/03/1814.30-18.00Nick ten CateJohan Nijhuis
Zondag04/03/1808.00-11.00Henk Sak
Zondag04/03/1811.00-14.00Marieke MeijerinkNN
Zondag04/03/1814.00-18.00Enneke HassinkMargot van der Meulen
Maandag05/03/1818.45-23.00Zanja Monnink
Dinsdag06/03/1818.45-24.00Dennis Keizers
Woensdag07/03/1818.45-23.00Ferranic Gerritsen
Donderdag08/03/1818.45-24.00Tom Bezoen
Vrijdag09/03/1818.45-24.00NN
Zaterdag 10/03/1808.30-11.30Bert Bennink
Zaterdag 10/03/1811.30-14.30Annelies BorgelinkKatja van Aalst
Zaterdag 10/03/1814.30-18.00Saskia StamMonique Kip
Zondag11/03/1808.00-11.00Gerrit Waanders
Zondag11/03/1811.00-14.00Monique KipMini HomeijerDominique Lansink
Zondag11/03/1814.00-18.00NNNN
Maandag12/03/1818.45-23.00Robert Nijhuis
Dinsdag13/03/1818.45-24.00Brigitta Jongejeugd
Woensdag14/03/1818.45-23.00Gea Meutstege
Donderdag15/03/1818.45-24.00Johan NijhuisEgbert Roossink
Vrijdag16/03/1818.45-24.00NN
Zaterdag 17/03/1808.30-11.30Jeanet van OffenbeekRenate Winters
Zaterdag 17/03/1811.30-14.30Debbie VoogsgeerdEllen Hendrix
Zaterdag 17/03/1814.30-18.00Fleur LasscheNN
Zondag18/03/1808.00-11.00Arno Wargerink
Zondag18/03/1811.00-14.00NNNN
Zondag18/03/1814.00-18.00Gerard Kamp
Maandag19/03/1818.45-23.00Lopers?
Dinsdag20/03/1818.45-24.00Dennis Kok
Woensdag21/03/1818.45-23.00Jaap Hilbink
Donderdag22/03/1818.45-24.00Eddy Levers
Vrijdag23/03/1818.45-24.00Dennis Barink
Zaterdag 24/03/1808.30-11.30Moniek Roe of Rohe
Zaterdag 24/03/1811.30-14.30NNNN
Zaterdag 24/03/1814.30-18.00NNNN
Zondag25/03/1808.00-11.00Inge Stokkers
Zondag25/03/1811.00-14.00Monique KipMini HomeijerDominique Lansink
Zondag25/03/1814.00-18.00NNNN
Maandag26/03/1818.45-23.00Lopers?
Dinsdag27/03/1818.45-24.00Gerrit Wolffer
Woensdag28/03/1818.45-23.00Janine ter Brugge
Donderdag29/03/1818.45-24.00Dennis Peterinck
Vrijdag30/03/1818.45-24.00NN
Zaterdag 31/03/1808.30-11.30Marten Zandstra
Zaterdag 31/03/1811.30-14.30Edith AssinkAlice Vossebeld
Zaterdag 31/03/1814.30-18.00Ferranic GerritsenMini Homeijer
Zondag01/04/1808.00-11.00Hilbrand Hegeman
Zondag01/04/1811.00-14.00Gerrit MeutstegeNN
Zondag01/04/1814.00-18.00NNNN
Maandag02/04/1818.45-23.00Lopers?
Dinsdag03/04/1818.45-24.00Henk Sak
Woensdag04/04/1818.45-23.00Marion Morsink
Donderdag05/04/1818.45-24.00Gerrit Waanders
Vrijdag06/04/1818.45-24.00NN
Zaterdag 07/04/1808.30-11.30Sonja Klein Gunnewiek
Zaterdag 07/04/1811.30-14.30Danielle Oude Groen
Zaterdag 07/04/1814.30-18.00Marcel HinnenRite Hinnen
Zondag08/04/1808.00-11.00Peter Warfman
Zondag08/04/1811.00-14.00Monique KipMini HomeijerDominique Lansink
Zondag08/04/1814.00-18.00NNNN
Maandag09/04/1818.45-23.00Zanja Monnink
Dinsdag10/04/1818.45-24.00Bas Hassink
Woensdag11/04/1818.45-23.00Old Stars
Donderdag12/04/1818.45-24.00Johan Zoetman
Vrijdag13/04/1818.45-24.00NN
Zaterdag 14/04/1808.30-11.30Esther Kolthof
Zaterdag 14/04/1811.30-14.30Atty HassinkWim Nijhuis
Zaterdag 14/04/1814.30-18.00Nick ten CateJohan Nijhuis
Zondag15/04/1808.00-11.00Henk Sak
Zondag15/04/1811.00-14.00NNNN
Zondag15/04/1814.00-18.00Gerrit Wolffer
Maandag16/04/1818.45-23.00Robert Nijhuis
Dinsdag17/04/1818.45-24.00Dennis Keizers
Woensdag18/04/1818.45-23.00Jeroen Scholten
Donderdag19/04/1818.45-24.00Arno Wargerink
Vrijdag20/04/1818.45-24.00Dennis Barink
Zaterdag 21/04/1808.30-11.30Bert Bennink
Zaterdag 21/04/1811.30-14.30Annelies BorgelinkKatja van Aalst
Zaterdag 21/04/1814.30-18.00Saskia StamMonique Kip
Zondag22/04/1808.00-11.00Gerrit Waanders
Zondag22/04/1811.00-14.00Monique KipMini HomeijerDominique Lansink
Zondag22/04/1814.00-18.00Gerard Kamp
Maandag23/04/1818.45-23.00Lopers?
Dinsdag24/04/1818.45-24.00Brigitta Jongejeugd
Woensdag25/04/1818.45-23.00Gea Meutstege
Donderdag26/04/1818.45-24.00Tom Bezoen
Vrijdag27/04/1818.45-24.00NN
Zaterdag 28/04/1808.30-11.30Jeanet van OffenbeekRenate Winters
Zaterdag 28/04/1811.30-14.30Debbie VoogsgeerdEllen Hendrix
Zaterdag 28/04/1814.30-18.00Fleur LasscheNN
Zondag29/04/1808.00-11.00Arno Wargerink
Zondag29/04/1811.00-14.00Dennis KeizersNN
Zondag29/04/1814.00-18.00Enneke HassinkMargot van der Meulen
Maandag30/04/1818.45-23.00Lopers?
Dinsdag01/05/1818.45-24.00Dennis Kok
Woensdag02/05/1818.45-23.00Jaap Hilbink
Donderdag03/05/1818.45-24.00Johan NijhuisEgbert Roossink
Vrijdag04/05/1818.45-24.00NN
Zaterdag 05/05/1808.30-11.30Moniek Roe of Rohe
Zaterdag 05/05/1811.30-14.30NNNN
Zaterdag 05/05/1814.30-18.00NNNN
Zondag06/05/1808.00-11.00Inge Stokkers
Zondag06/05/1811.00-14.00Monique KipMini HomeijerDominique Lansink
Zondag06/05/1814.00-18.00NNNN
Maandag07/05/1818.45-23.00Zanja Monnink
Dinsdag08/05/1818.45-24.00Gerrit Wolffer
Woensdag09/05/1818.45-23.00Ferranic Gerritsen
Donderdag10/05/1818.45-24.00Eddy Levers
Vrijdag11/05/1818.45-24.00NN
Zaterdag 12/05/1808.30-11.30Marten Zandstra
Zaterdag 12/05/1811.30-14.30Edith AssinkAlice Vossebeld
Zaterdag 12/05/1814.30-18.00Ferranic GerritsenMini Homeijer
Zondag13/05/1808.00-11.00Hilbrand Hegeman
Zondag13/05/1811.00-14.00NNNN
Zondag13/05/1814.00-18.00NNNN
Maandag14/05/1818.45-23.00Robert Nijhuis
Dinsdag15/05/1818.45-24.00Henk Sak
Woensdag16/05/1818.45-23.00Marion Morsink
Donderdag17/05/1818.45-24.00Dennis Peterinck
Vrijdag18/05/1818.45-24.00NN
Zaterdag 19/05/1808.30-11.30PINKSTERENPINKSTEREN
Zaterdag 19/05/1811.30-14.30PINKSTERENPINKSTEREN
Zaterdag 19/05/1814.30-18.00PINKSTERENPINKSTEREN
Zondag20/05/1808.00-11.00PINKSTERENPINKSTEREN
Zondag20/05/1811.00-14.00PINKSTERENPINKSTEREN
Zondag20/05/1814.00-18.00PINKSTERENPINKSTEREN
Maandag21/05/1818.45-23.00PINKSTERENPINKSTEREN
Dinsdag22/05/1818.45-24.00Bas Hassink
Woensdag23/05/1818.45-23.00Old Stars
Donderdag24/05/1818.45-24.00Gerrit Waanders
Vrijdag25/05/1818.45-24.00NN
Zaterdag 26/05/1808.30-11.30Sonja Klein Gunnewiek
Zaterdag 26/05/1811.30-14.30Danielle Oude Groen
Zaterdag 26/05/1814.30-18.00Marcel HinnenRite Hinnen
Zondag27/05/1808.00-11.00Peter Warfman
Zondag27/05/1811.00-14.00Dennis KeizersNN
Zondag27/05/1814.00-18.00Gerrit Wolffer
Maandag28/05/1818.45-23.00Lopers?
Dinsdag29/05/1818.45-24.00Dennis Keizers
Woensdag30/05/1818.45-23.00Gea Meutstege
Donderdag31/05/1818.45-24.00Johan Zoetman
Vrijdag01/06/1818.45-24.00NN
Maandag04/06/1818.45-23.00Zanja Monnink
Dinsdag05/06/1818.45-24.00Brigitta Jongejeugd
Woensdag06/06/1818.45-23.00Gea Meutstege
Donderdag07/06/1818.45-24.00Arno Wargerink
Maandag11/06/1818.45-23.00Robert Nijhuis
Donderdag14/06/1818.45-24.00Tom Bezoen
Maandag18/06/1818.45-23.00Lopers?
Donderdag21/06/1818.45-24.00Johan NijhuisEgbert Roossink
Maandag25/06/1818.45-23.00Lopers?
Donderdag28/06/1818.45-24.00Eddy Levers
Maandag02/07/1818.45-23.00Robert Nijhuis
Donderdag05/07/1818.45-24.00Dennis Peterinck
Maandag09/07/1818.45-23.00Zanja Monnink
Donderdag12/07/1818.45-24.00Gerrit Waanders
Maandag16/07/1818.45-23.00NN
Donderdag19/07/1818.45-24.00Johan Zoetman
Donderdag26/07/1818.45-24.00Arno Wargerink
Donderdag02/08/1818.45-24.00Tom Bezoen
Donderdag09/08/1818.45-24.00Johan NijhuisEgbert Roossink
Donderdag16/08/1818.45-24.00Eddy Levers
Donderdag23/08/1818.45-24.00Dennis Peterinck
Donderdag30/08/1818.45-24.00Gerrit Waanders

Uitleg tabel kantinediensten

U kunt de tabel sorteren door op een kolomkop te klikken. In het “zoeken” scherm kunt U op allerlei criteria in de planning zoeken.

Reacties zijn gesloten.