Speelschema/schedule

nv

Het programma, resultaten en standen van de 24e editie van het Internationale BSC Unisson B-toernooi op 3 t/m 5 juni 2017.

ev

The programm, results and tables of the 24th edition of the International BSC Unisson U16 tournament from June 3 till June 5, 2017.

De editie van 2017 / the 2017 edition

Eindstand / final results:

  1. Randers Freja
  2. NK Lokomotiva Zagreb
  3. B.93 Kopenhagen
  4. Halmstads BK
  5. Team Aargau
  6. Brabant United
  7. 1FC Slovacko
  8. Helsinki F A
  9. BSC Unisson

Beste speler / best player: Tobias Klijsner Breuner, Randers Freja

Beste keeper/ best goalkeeper: Ivan Severdija, NK Lokomotiva Zagreb

Topscorers: Oliver Hintsa, 7 doelpunten, Halmstads BK

Fairplay: BSC Unisson

Poule-indelingen/groups:

NrPoule ANrPoule B
1Brabant United (NLD)1B.93 Kopenhagen (DNK)
2Halmstads BK (SWE)2Helsinki FA (FIN)
3BSC Unisson (NLD)31FC Slovacko (CZE)
4Team Aargau (CHE)4Randers Freja FC (DNK)
5NK Lokomotiva Zagreb (HRV)

Speelschema & resultaten/Schedule & results:

DateTimePoulePitchNrsHomeAwayRefereeResult
03-06-1712:00A11-2Brabant UnitedHalmstads BKG van Mun1-2
03-06-1712:00B21-2B.93 KopenhagenHelsinki FARA Hoffmann0-0
03-06-1713:10A14-3Team AargauBSC UnissonJ Kuipers3-0
03-06-1713:10B24-3Randers Freja1FC SlovackoTT van der Velden2-1
03-06-1714:20A12-5Halmstads BKLok. ZagrebRA Hoffmann0-2
03-06-1714:20B2VRIJVRIJ
03-06-1715:30A11-3Brabant UnitedBSC UnissonTT van der Velden3-1
03-06-1715:30B21-3B.93 Kopenhagen1FC SlovackoJ Kuipers1-0
03-06-1716:40A15-4Lok. ZagrebTeam AargauG van Mun1-0
03-06-1716:40B2VRIJVRIJ
04-06-1711:30B1VRIJVRIJ
04-06-1711:30A25-1Lok. ZagrebBrabant UnitedL Timmer2-0
04-06-1712:40B12-4Helsinki FARanders FrejaG van Mun0-2
04-06-1712:40A22-4Halmstads BKTeam AargauTT van der Velden3-3
04-06-1713:50B1VRIJVRIJ
04-06-1713:50A23-5BSC Unisson Lok. ZagrebJ Kuipers1-1
04-06-1715:00B14-1Randers FrejaB.93 KopenhagenTT van der Velden0-0
04-06-1715:00A24-1Team AargauBrabant UnitedG van Mun3-1
04-06-1716:10B13-21FC SlovackoHelsinki FAJ Kuipers0-1
04-06-1716:10A23-2BSC UnissonHalmstads BKL Timmer0-8
05-06-1710:30Z (P 5-8)1A3-B4Team Aargau1FC SlovackoHoffmann5-0
05-06-1710:30Y (P 5-8)2B3-A4Helsinki FABrabant UnitedBos1-1 wns
05-06-1711:40W (P 1-4)1A1-B2Lok. ZagrebB.93 KopenhagenT. Van der Veldenwns 0-0
05-06-1711:40X (P 1-4)2B1-A2Randers FrejaHalmstads BKM. Kieftwns 1-1
05-06-1712:507-81Z2-Y21FC SlovackoHelsinki FAHoffmann3-0
05-06-1712:509-102A5-B5BSC Unisson
05-06-1714:003-41W2-X2B.93 KopenhagenHalmstads BKKieft2-1
05-06-1714:005-62Z1-Y1Team AargauBrabant UnitedT. van der Velden1-0
05-06-1715:101-21W1-X1Lok. ZagrebRanders FrejaBos1-2

Tabel poule A / Table group A:

NrPoule AR1R2R3R4Punten/PointsSaldo/GoalsPlaats/Place
1Brabant United030035-8
2Halmstads BK3013713-6
3BSC Unisson001012-15
4Team Aargau301379-5
5Lokomotiva Zagreb3331106-1

Tabel poule B / Table group B:

NrPoule BR1R2R3Punten/PointsSaldo/GoalsPlaats/Place
1B.93 Kopenhagen13151-0
2Helsinki FA10341-2
31FC Slovacko00001-4
4Randers Freja FC33174-1

Volg ons BSC Unisson O16-toernooi ook op:

Follow our BSC Unisson U16 tournament also on:

   

Reacties zijn gesloten.