Contactengids BSC Unisson

Onderstaand onze contactengids met alle vrijwilligers bij BSC Unisson, met telefoonnummer, afdeling, email en rol. De gids is standaard gesorteerd op afdeling. Onderaan deze pagina treft U meer info en uitleg aan.

Contactengids BSC Unisson

NaamAfdelingRolTelefoonEmail
De ZweedeAccommodatie0534282689info@bscunisson.nl
Arjan WissinkActiviteitencommissieLid Act comm/aanspreekpunt0653987751recreatie@bscunisson.nl
Marjon DijksActiviteitencommissieLid Act comm
Nandine MansveldActiviteitencommissieLid Act comm
Monique KipActiviteitencommissieLid Act comm0534281566recreatie@bscunisson.nl
Egbert RoossinkActiviteitencommissieLid Act comm0622567995roossinke@live.nl
Remy van der BeekActiviteitencommissieLid Act comm0639108148 recreatie@bscunisson.nl
Henk BaasAlgemeenAED0630589054
Martin SakAlgemeenAED0651510379
Mini HomeijerAlgemeenAED0630021055
Rob StokkersAlgemeenAED0625351034
Jaap BrinkhofAlgemeenAED0624781858
Gerrit MeutstegeAlgemeenAED0651372588
Robert WestendorpAlgemeenAED0651329112
Gerrit WaandersAlgemeenAED0650223497
Marcel SpekAlgemeenAED0652642295
Zanja MonninkAlgemeenAED0621508109
Frans KoevoetsAlgemeenAED0643888838
Lando LemmersAlgemeenAED0644138231
Bas HassinkAlgemeenAED0651559626
Rob StokkersAlgemeen BestuurVoorzitter0625351034voorzitter@bscunisson.nl
Andre BorgelingAlgemeen BestuurSecretaris0653210690secretaris@bscunisson.nl
Lennart SchoonhedenAlgemeen BestuurPenningmeester0657551021penningmeester@bscunisson.nl
Gerrit MeutstegeAlgemeen BestuurVoorzitter lopers0651372588lopers@bscunisson.nl
Marco WintersAlgemeen BestuurVoorzitter voetbal0620672263voetbal@bscunisson.nl
Gerrit WaandersAlgemeen BestuurAccommodatie0650223497accommodatie@bscunisson.nl
Peter TeussinkAlgemeen BestuurAlgemeen lid0612584443algemeen_bestuur@bscunisson.nl
Gerrit WaandersBeheercommissieAanspreekpunt0650223497beheercommissie@dezweede.nl
Marco WintersBeheercommissieLid Beheercomm.0620672263beheercommissie@dezweede.nl
Martin SakBeheercommissieLid Beheercomm.0651510379beheercommissie@dezweede.nl
Andre BorgelingBeheercommissieBeheerder MFA0653210690beheercommissie@dezweede.nl
Frank WinkelhorstBeheercommissieLid Beheercomm.0630421611beheercommissie@dezweede.nl
Wim NijhuisBeheercommissieLid Beheercomm.0534282639beheercommissie@dezweede.nl
Edwin DuivelaarB/O16-toernooi commVoorzitter0652293259duivelaaredwin@gmail.com
Martin SakB/O16-toernooi commLid B-toernooi comm0651510379b-toernooi@bscunisson.nl
Arjan MeijeringhB/O16-toernooi commLid B-toernooi comm0623212229b-toernooi@bscunisson.nl
Gerrit WaandersB/O16-toernooi commLid B-toernooi comm0650223497b-toernooi@bscunisson.nl
Teun van der VeldenB/O16-toernooi commLid B-toernooi comm0681983097b-toernooi@bscunisson.nl
Arjan DijksB/O16-toernooi commLid B-toernooi commb-toernooi@bscunisson.nl
Mini HomeijerKantinecommissieLid Kantine comm0630021055kantine@bscunisson.nl
Monique KipKantinecommissieLid Kantine comm0534281566kantine@bscunisson.nl
Moniek Roe of RohéKantinecommissieLid Kantine comm0613006411kantine@bscunisson.nl
Monique KipLedenadministratieLedenadministrateur0534281566ledenadministratie@bscunisson.nl
Gerrit MeutstegeLopersLid comm. Survival Run0651372588survival@bscunisson.nl
Zanja MonninkLopersLid comm. Survival Run0621508109survival@bscunisson.nl
Marcel SpekLopersLid comm. Survival Run0652642295survival@bscunisson.nl
Frans KoevoetsLopersTrainer0643888838lopers@bscunisson.nl
Lando LemmersLopersTrainer0644138231lopers@bscunisson.nl
Ronald TeeuwLopersTrainer0534283382lopers@bscunisson.nl
Kor ZwartsLopersTrainerKor.Zwarts@home.nl
Loes BaltinkLopers ActiviteitencommLid Act comm lopers0535727803loesbaltink@hotmail.com
Eva KoevoetsLopers ActiviteitencommLid Acct comm lopers0534331079evakoevoets@home.nl
Judith Olde OlthofLopers ActiviteitencommLid Act comm lopers0534283137prive@oldeolthof.nl
Annet de VosLopers ActiviteitencommLid Act comm lopers0534787103annetdevos.1@kpnmail.nl
Gerrit MeutstegeLopers BestuurVoorzitter0651372588lopers@bscunisson.nl
Lando LemmersLopers BestuurAlg & fin zaken0644138231lopers@bscunisson.nl
Zanja MonninkLopers BestuurAlgemeen lid0621508109lopers@bscunisson.nl
Ferranic GerritsenRedactie FlitsLid Redactie Flits0534281933redactie@bscunisson.nl
Saskia GroenendijkRedactie FlitsLid Redactie Flits0634202724redactie@bscunisson.nl
Geertjan PrydeRedactie FlitsLid Redactie Flits0630806141redactie@bscunisson.nl
Ronald TeeuwRedactie FlitsLid Redactie Flits0534283382redactie@bscunisson.nl
Joris SmitRedactie FlitsLid Redactie Flits0647386061redactie@bscunisson.nl
Nandine MansveldRedactie FlitsLid Redactie Flits0657252764redactie@bscunisson.nl
Martijn AbbinkSponsorcommissieLid Sponsorcomm0654705767sponsoring@bscunisson.nl
Nick ten CateSponsorcommissieLid Sponsorcomm0653851494sponsoring@bscunisson.nl
Henk BaasSponsorcommissieLid Sponsorcomm0534282899sponsoring@bscunisson.nl
Arno WargerinkSponsorcommissieLid Sponsorcomm0651352267sponsoring@bscunisson.nl
Marloes Lotgerink BruinenbergSponsorcommissieLid Sponsorcomm0639717358sponsoring@bscunisson.nl
Hulplijn NoodgevallenVoetbalKNVB Hulplijn08002299555
Andre BorgelingVoetbalConsul velden0653210690aborgeling@kpnmail.nl
Fred RombeekVoetbalJO19-1 Trainer/coach0628793910fredrombeek@upcmail.nl
Stefan OlinkVoetbalJO19-1 Leider0651823118stefanolink1@hotmail.com
Benno ten AsbroekVoetbalJO19-1 Leider0652666367benno_ten_asbroek@hotmail.com
Arjan WissinkVoetbalJO17-1 Trainer0653987751arjanwissink4@hotmail.com
Egbert RoossinkVoetbalJO17-1 Ass. trainer/leider0622567995roossinke@live.nl
Jeroen TieberinkVoetbalJO17-1 Ass. trainer/leider0651632442jeroentieberink@hotmail.com
Christiaan DuivelaarVoetbalJO17-2 Trainer0653363583christianduivelaar@icloud.com
Marten ZandstraVoetbalJO17-2 Leider0622987777marten.zandstra@gmail.com
Geri HulstijnVoetbalJO15-1 Trainer0624327264gerihulstijn1971@hotmail.com
Clemens StemerdinkVoetbalJO15-1 Leider0641805702clemens@xigna.nl
Jurgen van AalstVoetbalJO15-1 Leider0644362106jurgenvanaalst@hotmail.com
Jan BijlVoetbalJO15-2G Trainer/coach0534770484jan-bijl@live.nl
Sjaak Klein WentinkVoetbalJO15-2G Ass. Trainer0623182636jacqueskleinwentink@gmail.com
Paul ten HoopenVoetbalJO15-2G Leider0648980611paja95@hetnet.nl
Herman SteunenbergVoetbalJO15-2G Leider0651512202herman.steunenberg@gmail.com
Roy PoelmanVoetbalJO19/17/15 Keeperstrainer0652537098roy_poelman@hotmail.com
Mark van DijkhuizenVoetbalJO13-1 Trainer0617736771mark.van.dijkhuizen@hotmail.com
Harold VaanholdVoetbalJO13-1 Ass. trainer0620118715h.vaanhold@kpnplanet.nl
Marijke BijvankVoetbalJO13-2G Trainer0617982860marijke_139@hotmail.com
Moniek Roe of RohéVoetbalJO13-2G Ass. trainer0613006411m_roeofrohe@hotmail.com
Marian van der BultVoetbalJO13-2G Leider0618642154msm5@kpnmail.nl
Miriam van GoethemVoetbalJO13-2G Leider0621222828m.goethem22@gmail.com
Brian PieperVoetbalJO13/11 Keeperstrainer0620735741brianpieper@hotmail.com
Kobus WeissVoetbalJO11-1 Trainer/coach0645612845sabine_blokhuis@hotmail.com
Roy LibosanVoetbalJO11-1 Ass. trainer/leider0655331858libosanroy@hotmail.com
Lucas HaafkesVoetbalJO11-2 Trainer/leider0534339938l.haafkes@hetnet.nl
Daan van OffenbeekVoetbalJO11-2 Ass. trainer0538509534dvanoffenbeek@home.nl
Brian TeeuwVoetbalJO11-2 Ass. trainer0534283382r-m-teeuw@online.nl
Pim MoonenVoetbalJO11-3 Trainer0631919313pimmoonen@live.nl
Koen ReuverVoetbalJO11-3 Leider0654904932rickreuver@Hotmail.com
Christian KoomenVoetbalJO11-3 Leider
Phillip GrobVoetbalJO10-1 Trainer/leider0534348000phillipgrob@gmail.com
Ronald OosterkampVoetbalJO10-1 Ass. trainer/leider0634555686ronnieoosterkamp@outlook.com
Olav EliasVoetbalJO10-1 Ass. trainer/leider0634655375olavelias@kpnmail.nl
Alessandro DoornbosVoetbalJO9-1 Trainer064208081alessandro75@hotmail.nl
Tom DijkVoetbalJO9-1 Leider0646230060dijktom@Hotmail.com
Thomas SpringerVoetbalJO9-1 Leider0612707452thomas.springer7@gmail.com
Fleur LasscheVoetbalJO9-2G Trainer0615946836fleurlassche@live.nl
Maarten Wolffer op VeldmeijerVoetbalJO9-2G Leider0648157364maartenwolffer@hotmail.com
Arnaut ter HorstVoetbalJO9-3 Leider0534361735arnout.terhorst@forfarmers.eu
Richard DelsingVoetbalJO9-3 Trainer/leider0611950160rdelsing@erpmakelaar.nl
Martin WoltersVoetbalJO8-1 Trainer0646806431martinwolters@live.nl
Barry BoendersVoetbalJO8-1 Leider0610171029b.boenders@gmail.com
Gerben NijenhuisVoetbalJO8-2 Trainer0615177000gerbenenyolande@hotmail.com
Corne PotVoetbalJO8-2 Leider0620248898kornepot@gmail.com
Martin van der WerfVoetbalJO8-2 leider0614134942arjan150@gmail.com
Martin SakVoetbalJO8-3G Leider0651510379m.sak@home.nl
Remco van HogenVoetbalJO8-3G Leider
Jeroen SeelenVoetbalJO8-3 Leider0654721227jseelen01@home.nl
Heleen Klein PoelhuisVoetbalJO7-1 Trainer0534615930h.kleinpoelhuis@home.nl
Femke BeugelinkVoetbalJO7-1 Ass. trainer053-8523925ricardo.beugelink@home.nl
Heleen Klein PoelhuisVoetbalJO7-2 Trainer0534615930h.kleinpoelhuis@home.nl
Femke BeugelinkVoetbalJO7-2 Ass. trainer0538523925ricardo.beugelink@home.nl
VacatureJO7-3 Trainer
VacatureJO7-3 Leider
Heleen Klein PoelhuisVoetbalKabouters Trainer0534615930h.kleinpoelhuis@home.nl
Rene BeltVoetbalS1 Hoofdtrainer/coach0616517311renebelt@hotmail.com
Han DijksVoetbalS1 Ass trainer0630135833j.dijks@home.nl
Robby BellersVoetbalS1 Leider0646540842nicolienrobby@home.nl
Marcel HinnenVoetbalS1 Leider0643244504ritehinnen@gmail.com
Reinier HaakVoetbalS1 Ass scheidsrechter0622976795reinierhaak@gmail.com
Rob GoldmanVoetbalS1 Verzorger0620681598rjgoldman_602@msn.com
Gerrit JansenVoetbalS2 Trainer/coach0614044832grjansen@live.nl
Robin TieberinkVoetbalS2 Leider0638200818robintieberink@msn.com
Mike WeterholtVoetbalS3 Leider0534766226brittsem@home.nl
Ronald van RaalteVoetbalS3 Leider0611468784r.van.raalte@home.nl
Frank LansinkVoetbalS4 Leider0625307050flansink@live.nl
Martin SakVoetbalS4 Leider0651510379m.sak@home.nl
Hans AmelinkVoetbalS5 Leider0534282012hjamelink@telfort.nl
Raymond BoonVoetbal35+ Leider0651220235
Jochem HeeksVoetbal35+ leider0638746591
Jan van BeekVoetbal45+ leiderjanvanbeek7@hotmail.com
Bert WarrinkVoetbal45+ leider0742770823b_warrink@hotmail.com
Rene ZoetmanVoetbalVR1 Trainer0631399312renezoetman@gmail.com
Bas EefstingVoetbalVR1 Assistent scheidsrechter0653530461b.eefsting@home.nl
Brigitta JongejeugdVoetbalVR1 Leidster0634192542bjongejeugd@live.nl
Frank WinkelhorstVoetbal Materiaal CommAanspreekpunt0630421611f.winkelhorst@hotmail.com
Robert ZoetmanVoetbal techn zakenStagebegeleider0620592051voetbal_technischezaken@bscunisson.nl
Hans AmelinkVoetbal techn zakenTechn zaken selectie0534282012voetbal_technischezaken@bscunisson.nl
Andre BorgelingVoetbal techn zakenTechnische zaken overig0653210690voetbal_technischezaken@bscunisson.nl
Arjan WissinkVoetbal techn zakenJeugdcoördinator Bovenbouw0653987751arjanwissink4@hotmail.com
Charles BekkersVoetbal techn zakenJeudgdcoördinator Onderbouw0618225440voetbal_technischezaken@bscunisson.nl
Marco WintersVoetbal techn zakenVoorzitter voetbal0620672263voetbal_technischezaken@bscunisson.nl
Monique KipVoetbal wedstrijdzakenWedstrijdzaken algemeen0534281566voetbal_wedstrijdzaken@bscunisson.nl
Teun van der VeldenVoetbal wedstrijdzakenScheidsrechterszaken jeugd0681983097voetbal_wedstrijdzaken@bscunisson.nl
Monique KipVoetbal wedstrijzakenScheidsrechterszaken senioren0534281566voetbal_wedstrijdzaken@bscunisson.nl
Ronald TeeuwWebmasterWebmaster lopers0534283382webmaster@bscunisson.nl
Wim HeupersWebmasterWebmaster wedstrijdverslagen0534282189webmaster@bscunisson.nl

Uitleg contactengids

U kunt de tabel sorteren door op een kolomkop te klikken. In het “zoeken” scherm kunt U op allerlei criteria in de contactengids zoeken. V.b. u zoekt de leiding van BSC Unisson O15-1 voor overleg, in dat geval invullen O15-1 en u krijgt 3 zoekresultaten met email en telefoonnummer. Voor een seniorenteam dient U het teamnummer voorafgegaan door een”S” in te vullen, dus b.v. S1 voor BSC Unisson 1 (geeft 6 resultaten) en S4 voor BSC Unisson 4. U kunt ook op een rol zoeken, bv op “voorzitter” en U krijgt ook hier 6 resultaten.

Vermelding

Wilt U niet vermeld worden in deze BSC Unisson contactengids, of heeft U andere opmerkingen of aanvullingen, dan kunt U dit mailen naar communicatie@bscunisson.nl of naar webmaster@bscunisson.nl. Wij zorgen dan z.s.m. voor de juiste aanpassingen.

Reacties zijn gesloten.