Kantinediensten

kantinebscuOnderstaand het actuele overzicht kantinediensten seizoen 2017-2018, per 20 maart 2018 .

Bij verhindering dien je zelf voor vervanging te zorgen. Wijziging wel even mailen naar kantine@bscunisson.nl, zodat Moniek Roe of Rohé die de planning van de kantinediensten van Monique Kip heeft overgenomen, de lijst kan actualiseren.

 

Jaaroverzicht kantinediensten De Zweede 2017-2018

DagDatumTijdNaam 1Naam 2Naam 3
Maandag19/03/1818.45-23.00Lopers?
Dinsdag20/03/1818.45-24.00Dennis Kok
Woensdag21/03/1818.45-23.00Jaap Hilbink
Donderdag22/03/1818.45-24.00Eddy Levers
Vrijdag23/03/1818.45-24.00Dennis Barink
Zaterdag 24/03/1808.30-11.30Moniek Roe of Rohe
Zaterdag 24/03/1811.30-14.30Wim NijhuisNN
Zaterdag 24/03/1814.30-18.00Johan NijhuisNick ten Cate
Zondag25/03/1808.00-11.00Inge Stokkers
Zondag25/03/1811.00-14.00Monique KipMini HomeijerDominique Lansink
Zondag25/03/1814.00-18.00NNNN
Maandag26/03/1818.45-23.00Lopers?
Dinsdag27/03/1818.45-24.00Gerrit Wolffer
Woensdag28/03/1818.45-23.00Janine ter Brugge
Donderdag29/03/1818.45-24.00Dennis Penterinck
Vrijdag30/03/1818.45-24.00NN
Zaterdag 31/03/1808.30-11.30Marten Zandstra
Zaterdag 31/03/1811.30-14.30Marcel HinnenRite Hinnen
Zaterdag 31/03/1814.30-18.00Ferranic GerritsenMini Homeijer
Zondag01/04/1808.00-11.00EERSTE PAASDAG
Zondag01/04/1811.00-14.00EERSTE PAASDAG
Zondag01/04/1814.00-18.00EERSTE PAASDAG
Maandag02/04/188.00-11.00Hilbrand Hegeman
Maandag02/04/1811.00-14.00Gerrit MeutstegeLex van Velsen
Maandag02/04/1814.00-18.00NNNN
Dinsdag03/04/1818.45-24.00Henk Sak
Woensdag04/04/1818.45-23.00Marion Morsink
Donderdag05/04/1818.45-24.00Gerrit Waanders
Vrijdag06/04/1818.45-24.00NN
Zaterdag 07/04/1808.30-11.30Sonja Klein Gunnewiek
Zaterdag 07/04/1811.30-14.30Danielle Oude Groen
Zaterdag 07/04/1814.30-18.00Edith AssinkAlice Vossebeld
Zondag08/04/1808.00-11.00Peter Warfman
Zondag08/04/1811.00-14.00Monique KipMini HomeijerDominique Lansink
Zondag08/04/1814.00-18.00NNNN
Maandag09/04/1818.45-23.00Zanja Monnink
Dinsdag10/04/1818.45-24.00Bas Hassink
Woensdag11/04/1818.45-23.00Old Stars
Donderdag12/04/1818.45-24.00Johan Zoetman
Vrijdag13/04/1818.45-24.00NN
Zaterdag 14/04/1808.30-11.30Esther Kolthof
Zaterdag 14/04/1811.30-14.30Atty HassinkWim Nijhuis
Zaterdag 14/04/1814.30-18.00Nick ten CateJohan Nijhuis
Zondag15/04/1808.00-11.00Henk Sak
Zondag15/04/1811.00-14.00Monique KipMini Homeijer
Zondag15/04/1814.00-18.00Gerrit Wolffer
Maandag16/04/1818.45-23.00Robert Nijhuis
Dinsdag17/04/1818.45-24.00Dennis Keizers
Woensdag18/04/1818.45-23.00Jeroen Scholten
Donderdag19/04/1818.45-24.00Arno Wargerink
Vrijdag20/04/1818.45-24.00Dennis Barink
Zaterdag 21/04/1808.30-11.30Bert Bennink
Zaterdag 21/04/1811.30-14.30Annelies BorgelinkKatja van Aalst
Zaterdag 21/04/1814.30-18.00Saskia StamMonique Kip
Zondag22/04/1808.00-11.00Gerrit Waanders
Zondag22/04/1811.00-14.00Monique KipMini HomeijerDominique Lansink
Zondag22/04/1814.00-18.00Gerard Kamp
Maandag23/04/1818.45-23.00Lopers?
Dinsdag24/04/1818.45-24.00Brigitta Jongejeugd
Woensdag25/04/1818.45-23.00Gea Meutstege
Donderdag26/04/1818.45-24.00Tom Bezoen
Vrijdag27/04/1818.45-24.00NN
Zaterdag 28/04/1808.30-11.30Jeanet van OffenbeekRenate Winters
Zaterdag 28/04/1811.30-14.30Debbie VoogsgeerdEllen Hendrix
Zaterdag 28/04/1814.30-18.00Fleur LasscheNN
Zondag29/04/1808.00-11.00Arno Wargerink
Zondag29/04/1811.00-14.00Dennis KeizersNN
Zondag29/04/1814.00-18.00Enneke HassinkMargot van der Meulen
Maandag30/04/1818.45-23.00Lopers?
Dinsdag01/05/1818.45-24.00Dennis Kok
Woensdag02/05/1818.45-23.00Jaap Hilbink
Donderdag03/05/1818.45-24.00Johan NijhuisEgbert Roossink
Vrijdag04/05/1818.45-24.00NN
Zaterdag 05/05/1808.30-11.30Moniek Roe of Rohe
Zaterdag 05/05/1811.30-14.30NNNN
Zaterdag 05/05/1814.30-18.00NNNN
Zondag06/05/1808.00-11.00Inge Stokkers
Zondag06/05/1811.00-14.00Monique KipMini HomeijerDominique Lansink
Zondag06/05/1814.00-18.00NNNN
Maandag07/05/1818.45-23.00Zanja Monnink
Dinsdag08/05/1818.45-24.00Gerrit Wolffer
Woensdag09/05/1818.45-23.00Ferranic Gerritsen
Donderdag10/05/1818.45-24.00Eddy Levers
Vrijdag11/05/1818.45-24.00NN
Zaterdag 12/05/1808.30-11.30Marten Zandstra
Zaterdag 12/05/1811.30-14.30Edith AssinkAlice Vossebeld
Zaterdag 12/05/1814.30-18.00Ferranic GerritsenMini Homeijer
Zondag13/05/1808.00-11.00Hilbrand Hegeman
Zondag13/05/1811.00-14.00Monique KipMini Homeijer
Zondag13/05/1814.00-18.00NNNN
Maandag14/05/1818.45-23.00Robert Nijhuis
Dinsdag15/05/1818.45-24.00Henk Sak
Woensdag16/05/1818.45-23.00Marion Morsink
Donderdag17/05/1818.45-24.00Dennis Penterinck
Vrijdag18/05/1818.45-24.00NN
Zaterdag 19/05/1808.30-11.30PINKSTERENPINKSTEREN
Zaterdag 19/05/1811.30-14.30PINKSTERENPINKSTEREN
Zaterdag 19/05/1814.30-18.00PINKSTERENPINKSTEREN
Zondag20/05/1808.00-11.00PINKSTERENPINKSTEREN
Zondag20/05/1811.00-14.00PINKSTERENPINKSTEREN
Zondag20/05/1814.00-18.00PINKSTERENPINKSTEREN
Maandag21/05/1818.45-23.00PINKSTERENPINKSTEREN
Dinsdag22/05/1818.45-24.00Bas Hassink
Woensdag23/05/1818.45-23.00Old Stars
Donderdag24/05/1818.45-24.00Gerrit Waanders
Vrijdag25/05/1818.45-24.00NN
Zaterdag 26/05/1808.30-11.30Sonja Klein Gunnewiek
Zaterdag 26/05/1811.30-14.30Danielle Oude Groen
Zaterdag 26/05/1814.30-18.00Marcel HinnenRite Hinnen
Zondag27/05/1808.00-11.00Peter Warfman
Zondag27/05/1811.00-14.00Dennis KeizersLex van Velsen
Zondag27/05/1814.00-18.00Gerrit Wolffer
Maandag28/05/1818.45-23.00Lopers?
Dinsdag29/05/1818.45-24.00Dennis Keizers
Woensdag30/05/1818.45-23.00Gea Meutstege
Donderdag31/05/1818.45-24.00Johan Zoetman
Vrijdag01/06/1818.45-24.00NN
Maandag04/06/1818.45-23.00Zanja Monnink
Dinsdag05/06/1818.45-24.00Brigitta Jongejeugd
Woensdag06/06/1818.45-23.00Gea Meutstege
Donderdag07/06/1818.45-24.00Arno Wargerink
Maandag11/06/1818.45-23.00Robert Nijhuis
Donderdag14/06/1818.45-24.00Tom Bezoen
Maandag18/06/1818.45-23.00Lopers?
Donderdag21/06/1818.45-24.00Johan NijhuisEgbert Roossink
Maandag25/06/1818.45-23.00Lopers?
Donderdag28/06/1818.45-24.00Eddy Levers
Maandag02/07/1818.45-23.00Robert Nijhuis
Donderdag05/07/1818.45-24.00Dennis Penterinck
Maandag09/07/1818.45-23.00Zanja Monnink
Donderdag12/07/1818.45-24.00Gerrit Waanders
Maandag16/07/1818.45-23.00NN
Donderdag19/07/1818.45-24.00Johan Zoetman
Donderdag26/07/1818.45-24.00Arno Wargerink
Donderdag02/08/1818.45-24.00Tom Bezoen
Donderdag09/08/1818.45-24.00Johan NijhuisEgbert Roossink
Donderdag16/08/1818.45-24.00Eddy Levers
Donderdag23/08/1818.45-24.00Dennis Penterinck
Donderdag30/08/1818.45-24.00Gerrit Waanders

Uitleg tabel kantinediensten

U kunt de tabel sorteren door op een kolomkop te klikken. In het “zoeken” scherm kunt U op allerlei criteria in de planning zoeken.

Reacties zijn gesloten.